Bezpieczeństwo maluszków na sesji w studio Najka Photography

Wielu rodziców decydując się na sesje noworodkową martwi się, czy maluszek będzie bezpieczny podczas wykonywania zdjęć, czy można kilkudniowego noworodka układać w różnych pozach?

W tym poście chciałabym przybliżyć ten dosyć istotny temat.  Dobry fotograf noworodkowy to taki, który potrafi umiejętnie układać maluszka w różne cudne pozy a także bezpieczenie umieszczać go w różnych rekwizytach. 
Ważnym elementem sesji noworodkowych jest fakt czynnego uczestnictwa rodziców podczas wykonywania zdjęć. Rodzice mają wpływ na to jakie zdjęcia powstaną, jakie rekwizyty i gadżety będą podczas sesji użyte - ale ich najważniejszym zadaniem jest pomoc fotografowi  w asekuracji maluszka. To rodzice są przy dziecku asekurując go na odległość dłoni, podczas gdy fotograf wykonuje zdjęcia. Dzięki temu mają pewność, że maleństwu nie dzieje się żadna krzywda. 
Podczas wyboru fotografa, który uwieczni Wasz największy skarb bardzo istotne jest aby ta osoba posiadała umiejętność pracy z noworodkiem. 
Poniżej  wpis od klientki na fanpage Najka Photography, która skorzystała z usług naszego studia po narodzinach pierwszego maluszka - natomiast w przypadku jego brata udała się do innej Pani fotograf:

Witam wszystkich fanów Najka Photography oraz osób niezdecydowanych. Miałam robioną sesję zdjęciową mojęgo synka z Panią Iloną 2 lata temu. Byłam zachwycona. Podejscie Pani Ilony do noworodków oraz jej umiejętność współpracy z nimi jest godna podziwu. Pani Ilona przez cały czas współpracowałą z synkiem, czule miziała go, żeby zasnął, bardzo ostrożnie przebierała go do stylizacji. Warunki w domowym studiu były też odpowiednie (była włącona grzałka, żeby można było spokojnie dzidziusia rozebrać i przebrać). Zrobiliśmy mnóstwo stylizacji. Było trudno zdecydować się na 30 (które były w ofercie), więc poprosilismy od dodatkowe 6 do obróbki. Teraz mamy przesliczną pamiątkę.
W tym roku urodził nam się drugi synek. Z powodu terminów oraz ceny postanowilismy skorzystać z usług konkurencji. Teraz bardzo tego żałuję. Cała organizacja pracy, sposób współpracy z noworodkiem oraz jakość wykonanych zdjęć jest ne do porównania. Więc drodzy rodzice, jeżeli chcecie oszczedzic stresu sobie i dzidziusiowy, to polecam zdecydowanie Najkę. Moj drógi synek, niestety, nie ma takiej fajnej sesji (z trudem udało się wybrać zaledwie kilka zdjęc, którę się nadają do obróbki). Do tego przeżył wielki stres podczas sesji z resztą ja też.I jest już zapóźno na powtórzenie takiej sesji.
Więc jeżeli ktoś nie jest zdecydowany, z usług ktorego fotografa skorzystać, to proszę nie popełnić moich błędów.
Dziękujemy jeszcze raz Pani Ilonie!


 Wybierając fotografa pamiętajcie przede wszystkim o bezpieczeństwie maluszka.  

0 komentarze:

Prześlij komentarz